БелгијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Habay-la-Neuve, 6720, Habay, Virton, Luxembourg/Luxemburg, Région Wallonne/Waals Gewest: 6720

6720

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Habay-la-Neuve, 6720, Habay, Virton, Luxembourg/Luxemburg, Région Wallonne/Waals Gewest
Град :Habay-la-Neuve
Регионот 4 :Habay
Регионот 3 :Virton
Регионот 2 :Luxembourg/Luxemburg
Регионот 1 :Région Wallonne/Waals Gewest
Земја :Белгија(BE)
Поштенски :6720

Други Информации
Јазик :French/Dutch (FR/NL)
Регионален Код :BE-WLX
ширина :49.72958
должина :5.64864
Временска Зона :Europe/Brussels
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Habay-la-Neuve, 6720, Habay, Virton, Luxembourg/Luxemburg, Région Wallonne/Waals Gewest се наоѓа во Белгија. Нејзините поштенски код е 6720.

Другите се е достапен
Habay-la-Neuve, 6720, Habay, Virton, Luxembourg/Luxemburg, Région Wallonne/Waals Gewest,6720 ©2014 Поштенски Пребарување