Belgjikëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kluizen, 9940, Evergem, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest: 9940

9940

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kluizen, 9940, Evergem, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest
Qytet :Kluizen
Rajon 4 :Evergem
Rajon 3 :Gand/Gent
Rajon 2 :Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen
Rajon 1 :Région Flamande/Vlaams Gewest
Vend :Belgjikë(BE)
Kodi Postar :9940

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/Dutch (FR/NL)
Kodi Rajoni :BE-VOV
gjerësi :51.15540
gjatësi :3.73277
Zona Koha :Europe/Brussels
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kluizen, 9940, Evergem, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest është e vendosur në Belgjikë.Kodi i saj është zip 9940.

Të tjerët u kërkohet në
Kluizen, 9940, Evergem, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest,9940 ©2014 kodin postar Query