Belgjikëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bellem, 9881, Aalter, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest: 9881

9881

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bellem, 9881, Aalter, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest
Qytet :Bellem
Rajon 4 :Aalter
Rajon 3 :Gand/Gent
Rajon 2 :Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen
Rajon 1 :Région Flamande/Vlaams Gewest
Vend :Belgjikë(BE)
Kodi Postar :9881

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/Dutch (FR/NL)
Kodi Rajoni :BE-VOV
gjerësi :51.08835
gjatësi :3.49058
Zona Koha :Europe/Brussels
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bellem, 9881, Aalter, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest është e vendosur në Belgjikë.Kodi i saj është zip 9881.

Të tjerët u kërkohet në
Bellem, 9881, Aalter, Gand/Gent, Flandre Orientale/Oost-Vlaanderen, Région Flamande/Vlaams Gewest,9881 ©2014 kodin postar Query