БелгијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Serville, 5521, Onhaye, Dinant, Namur/Namen, Région Wallonne/Waals Gewest: 5521

5521

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Serville, 5521, Onhaye, Dinant, Namur/Namen, Région Wallonne/Waals Gewest
Град :Serville
Регионот 4 :Onhaye
Регионот 3 :Dinant
Регионот 2 :Namur/Namen
Регионот 1 :Région Wallonne/Waals Gewest
Земја :Белгија(BE)
Поштенски :5521

Други Информации
Јазик :French/Dutch (FR/NL)
Регионален Код :BE-WNA
ширина :50.25142
должина :4.77335
Временска Зона :Europe/Brussels
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Serville, 5521, Onhaye, Dinant, Namur/Namen, Région Wallonne/Waals Gewest се наоѓа во Белгија. Нејзините поштенски код е 5521.

Другите се е достапен
Serville, 5521, Onhaye, Dinant, Namur/Namen, Région Wallonne/Waals Gewest,5521 ©2014 Поштенски Пребарување