Belgjikëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Uccle/Ukkel, 1180, Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest: 1180

1180

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Uccle/Ukkel, 1180, Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Qytet :Uccle/Ukkel
Rajon 1 :Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Vend :Belgjikë(BE)
Kodi Postar :1180

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/Dutch (FR/NL)
Kodi Rajoni :BE-BRU
gjerësi :50.81146
gjatësi :4.35360
Zona Koha :Europe/Brussels
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Uccle/Ukkel, 1180, Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest është e vendosur në Belgjikë.Kodi i saj është zip 1180.

Të tjerët u kërkohet në
Uccle/Ukkel, 1180, Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest,1180 ©2014 kodin postar Query